אודות

אודות

משרד עורכת דין שרי וייס הוא משרד בוטיק מוביל בתחום הצוואות, הירושות והעיזבונות, דיני אפוטרופסות וכן בהסדרת רישום בעלות בפרויקטים של התחדשות עירונית ודיור ציבורי.

לעורכת הדין שרי וייס מומחיות מקצועית בולטת ומשמעותית המבוססת על ניסיון של מעל עשור בייצוג משפטי, ניהול תביעות, פתרון מחלוקות ויישוב סכסוכים, כמו גם על בקיאותה הרבה בדינים ובפסיקה. בעברה, לפני הקמת המשרד, שימשה עו"ד וייס כבאת כוחו של היועמ״ש במשרד האפוטרופוס הכללי בענייני תיקי עיזבונות ופיקוח על האפוטרופוסים, וכן עבדה בכמה ממשרדי עוה"ד הפרטיים המובילים בתחום דיני הירושה והאפוטרופסות.      

עורכת דין שרי וייס מעניקה ללקוחותיה לווי אישי קשוב ותומך וייצוג משפטי חד המתאפיין בנחישות חסרת פשרות, היכרות מעמיקה עם התנהלות הצד שכנגד וחתירה לפתרון המיטבי לצרכי הלקוח.

תחומי העיסוק של המשרד

  • צוואות, ירושות ועיזבונות – עריכת צוואה, צוואה הדדית, קיום צוואה, הגנה על צוואה, התנגדות לצוואה ופסילתה, בקשות לצו ירושה, עריכת הסכם עיזבון, תביעות עיזבון, איתור יורשים וכל הכרוך בדיני הירושה.
  • אפוטרופסות – מינוי אפוטרופוס, עריכת ייפוי כוח מתמשך, עריכת מסמך הבעת רצון, מינוי תומך החלטה וכל הכרוך בדיני האפוטרופסות.
  • הסדרי רישום בעלות – ייצוג יזמים וחברות בפרויקטי התחדשות עירונית ודיור ציבורי.

אז מה היתרונות שלנו?

  • מומחיות בדיני ירושה ואפוטרופסות  – ניסיון רב שנים ובקיאות בדינים ובפסיקה על בורים
  • היכרות רבה עם המערכת  המסייעת בזירוז הליכים, והגעה להסדרים ללא צורךבתביעה
  • יכולת לצפות את מהלכי הצד השניהמעניקה ללקוחותינו יתרון יחסי לכל אורך ניהול התביעה
  • מתן מענה משפטי מדויק לצרכי הלקוח וטובתו בלווי אישי קשוב, רגיש וסבלני

100+

לקוחות מרוצים

10+

שנות ניסיון

100%

זמינות, יושרה ואמינות

לקוחות ממליצים

ש.כתביעה בדיני ירושה
קרא עוד
זכיתי. זכיתי פעמיים. פעם אחת זכיתי בתביעה בעינייני ירושה אבל בזכיה האמיתית זכיתי בשרי. אשת מקצוע מהמעלה הראשונה. בקיאות מפחידה בחומר. נשבע לכם אמיתי... השופט אמר לעצמו- עם אחת כזו לא מתעסקים. אז אם מישהו רוצה עצה טובה ולא לצאת להרפתקאות, קחו את הטובה ביותר. כי עם הצלחה לא מתווכחים.
רינה א.תל אביב
קרא עוד
הגעתי לעו״ד שרי וייס במצב לא פשוט ומאוד מבולבלת. עו״ד וייס הפגינה יחס אדיב מהתחלה, מסריות רבה ומקצועית בלתי מתפשרת. הסבירה לי בסבלנות ושיתפה אותי בכל צעד וצעד ובסופו של יום סיפקה לי גם תוצאות. אני מאוד מרוצה מהטיפול של עו״ד וייס וממליצה בחום.
דבורה ש.גבעתיים
קרא עוד
עורכת דין מקצועית מאוד, זמינה ונותנת יחס אישי, שירותית, אמינה, הוגנת ואדיבה. עורכת הדין וייס בקיאה בחומר המשפטי ועצותיה יקרות ערך. ממליצה בחום על שירותיה!
הקודם
הבא